Tıklagelsin.com

ТОМБИК ДОНЕР

ТОМБИК ДОНЕР
Вкусен донер со свеж томбик леб од Usta Dönerci®, свежа зелена салата, свежи сецкани домати и кисели краставички + среден помфрит + среден пијалок
*Сликите на веб-страницата се за рекламни цели и може да се разликуваат во зависност од ресторанот.
Врати се назад
Bu lezzet hikayeleri ve daha fazlası neyediginibil.com 'da!