Телешки дурум донер мени | Usta Dönerci®
Tıklagelsin.com

Телешки дурум донер мени

Телешки дурум донер мени
Вкусен донер меѓу лаваш (тенка крцкава пита) на Usta Dönerci®, свежа зелена салата, свежи исечени домати и кисели краставички + среден помфрит + среден пијалок
*Сликите на веб-страницата се за рекламни цели и може да се разликуваат во зависност од ресторанот.
Врати се назад
Bu lezzet hikayeleri ve daha fazlası neyediginibil.com 'da!