Tıklagelsin.com

ТОМБИК ДОНЕР МЕНУ

ТОМБИК ДОНЕР МЕНУ
Вкусен донер меѓу свежиот томбик леб на Usta Dönerci®, свежа зелена салата, свежи исечени домати и кисели краставички + среден помфрит + среден пијалок
*Сликите на веб-страницата се за рекламни цели и може да се разликуваат во зависност од ресторанот.
Врати се назад
Bu lezzet hikayeleri ve daha fazlası neyediginibil.com 'da!