Tıklagelsin.com

ПИЛЕШКИ ДУРУМ ДОНЕР

ПИЛЕШКИ ДУРУМ ДОНЕР
Вкусен пилешки донер со лаваш (тенка крцкава пита) на Usta Dönerci®, со свежа зелена салата, кисели краставички и опции за сос...
*Сликите на веб-страницата се за рекламни цели и може да се разликуваат во зависност од ресторанот.
Врати се назад
Bu lezzet hikayeleri ve daha fazlası neyediginibil.com 'da!